Mikroinstalacje fotowoltaiczne

Firma Beskid Energy zainstalowała ponad 500 mikroinstalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji użyteczności publicznej.
Instalacje zostały wykonane w oparciu o komponenty wiodących producentów paneli (JASOLAR, LONGI, SUNPROPOWE, JINKO) jak i falowników - HUAWEI, SOLAX, SUNGROW, SOLPLANET.
Instalacje pracują bezawaryjnie już przez kilka lat, a najlepszym dla nas miernikiem zadowolenia klientów jest fakt, że klienci wracają do nas z tematami rozbudowy istniejących instalacji, modernizacją czy zleceniami na wykonanie instalacji w ich nowych obiektach.
Specjalizujemy się w instalacjach wykorzystujących banki energii - LUNA, Triple, Pylontech, co ma decydujące znaczenie jeśli chodzi o efektywność pracy instalacji i możliwość zarządzania energią uzyskaną z paneli.
Montowane przez nas na gruncie instalacje - na konstrukcja wsporczych jedno- i dwupodporowych - uchodzą za jedne z najsolidniejszych na rynku.
Obecnie instalacje fotowoltaiczne dla klientów indywidualnych są mocno wspierane przez system dotacji z programu Mój Prąd.
Na kompletną instalację fotowoltaiczną wraz z bankiem energii można otrzymać 23.000 zł dotacji.

Naszym klientom oferujemy:
- BEZPŁATNY AUDYT
- DORADZTWO i WYCENA
- DOSTAWA, RZETELNY MONTAŻ i URUCHOMIENIE SYSTEMU
- ZAŁATWIENIE FORMALNOŚCI ZWIĄZANYCH ZE ZGŁOSZENIEM DO OPERATORA ENERGETYCZNEGO
- ZAŁATWIENIE FORMALNOŚCI ZWIĄZANYCH ZE ZGŁOSZENIEM DO PROGRAMU “MÓJ PRĄD”
- KONKURENCYJNE CENY
- DOGODNE TERMINY REALIZACJI 

Mikroinstalacje fotowoltaiczne instalujemy na terenie województw śląskiego, małopolskiego, opolskiego oraz na terenie Czech.


Masz pytania? Interesuje Cię nasza oferta?
Zadzwoń!
Maciej Chłodek: 501506888
Tomasz Żagan: 512380755


© Copyright 2023 Beskid Energy - Wszelkie prawa zastrzeżone