Próbne palowania (próbne kafarowania)

Dla naszych klientów, od 2021 roku wykonujemy specjalistyczne badania terenu pod inwestycje wraz z kompleksowym raportem i obliczeniami, badając empirycznie realne wartości siły wyrywającej jak i siły nacisku.
Dzięki bogatemu doświadczeniu w analizie gruntu, służymy pomocą w doborze optymalnego rozwiązania na tereny trudne, wymagające niestandardowego podejścia.
Przeprowadzane próby palowania i wyrywania słupów wraz z wykonanym raportem, są niezbędne przy projektowaniu słupów nośnych konstrukcji fotowoltaicznych dla farm fotowoltaicznych.
Firma przeprowadziła próbne palowania dla farm o mocy ok. 500 MW.
W swoim zespole posiadamy wykwalifikowaną kadrę konstruktorsko-mechaniczną, dysponujemy własnym parkiem maszynowym - precyzyjne obrabiarki CNC, dzięki czemu jesteśmy w stanie w błyskawicznym czasie odpowiedzieć na potrzeby rynku wprowadzając własne rozwiązania techniczne i modernizować kafary do niekonwencjonalnych zleceń.
Na swoim koncie posiadamy szereg innowacyjnych rozwiązań, tj. formy do wylewania betonu "system balastowy", pale śrubowe "helix screw" - na tereny podmokłe i torfy, system otwieranych ramion mocowanych do słupa, w celu uzyskania większych parametrów nośności zwykłego pala.

Próbne palowania realizujemy na terenie całej Polski, w krajach nadbałtyckich oraz w pozostałych krajach Europy.


Masz pytania? Interesuje Cię nasza oferta?
Zadzwoń!
Maciej Chłodek: 501506888
Tomasz Żagan: 512380755


© Copyright 2023 Beskid Energy - Wszelkie prawa zastrzeżone